Постійні комісії

**********************************************************************************************************************************************************************

**********************************************************************************************************************************************************************

Комісія з аграрної політики земельних

відносин, екології та природокористування

1. Карабиньош Іван Михайлович - голова комісії

2. Потрогош Сергій Васильович - заступник голови

3. Матей Наталія Олексіївна - секретар комісії

4. Сабадош Іван Антонович - член комісії

5. Сливка Юрій Юрійович - член комісії

6. Петечел Михайло Олексійович - член комісії

7. Варваринець Світлана Антонівна - член комісії

*********************************************************************************************************************************************************************

**********************************************************************************************************************************************************************

 

Комісія з питань соціального захисту

та охорони здоров'я населення,

по освіті та культурі, молоді і спорту

1. Мачула Антоніна Іванівна - голова комісії

2. Сабадош Анастасія Михайлівна - заступник голови

3. Бабич Олеся Михайлівна - секретар комісії

4. Двуйла Марія Іванівна - член комісії

5. Гичка Іван Іванович - член комісії

*********************************************************************************************************************************************************************

**********************************************************************************************************************************************************************

 

Комісія з питань законності і правопорядку,

депутатської етики та діяльності,

дотримання регламенту роботи ради

1. Бряник Марія Михайлівна - голова комісії

2. Білич Михайло Михайлович - заступник голови

3. Петечел Світлана Юріївна - секретар комісії

4. Фанта Марія Михайлівна - член комісії

5.Орос Михайло Васильович - член комісії

*********************************************************************************************************************************************************************

**********************************************************************************************************************************************************************

 

Комісія з питань планування бюджету

і фінансів, здійснення економічної реформи

і контролю за проведенням приватизації

1. Баняс Станіслав Іванович - голова комісії

2. Варваринець Наталія Василівна - заступник голови

3. Погоріляк Ольга Михайлівна - секретар комісії

4. Гичка Вікторія Михайлівна - член комісії

5. Суринець Віталіна Михайлівна - член комісії

*********************************************************************************************************************************************************************

**********************************************************************************************************************************************************************

Логін: *

Пароль: *