Увага важлива інформація!!!!!!!

У п'ятницю 10.04.2020р. в Хустській РДА завершилася позаплановим засіданням комісії ТЕБ та НС, у зв'язку із прийнятим рішенням регіональної комісії щодо посилення обмежень для громадян на території області. Відтак, вирішено спрямувати всі засоби для контролю над ситуацією та стримуванням таким чином поширення коронавірусної інфекції. Зокрема:

- обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях; без особливої потреби утриматися від перебування у громадських місцях;
- не виходити на вулиці населених пунктів;
- утриматися від використання власних транспортних засобів;
- утриматися від переміщення між населеними пунктами;
- без особливої потреби утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій тощо.

ТЕРМІН : у період вихідних (святкових) днів з 13 год.00 хв. суботи до 06 год.00 хв.

Першого робочого дня після вихідних (святкових) днів.

Продовжують роботу тільки об'єкти критичної інфраструктури: підприємства та установи (незалежно від форми власності) таких галузей, як енергетика, транспорт, банки та фінанси, інформаційні технології та телекомунікації (електроннікомунікації), продовольство, охороназдоров'я, комунальнегосподарство, що є стратегічно важливим  для функціонування економіки і безпеки держави, суспільства та населення, виведення з ладу або руйнування яких може мати вплив на національну безпеку і оборону, природне середовище, призвести до значних матеріальних та фінансових збитків, людських жертв.