Сокирниця запрошує на день села!!! 1 вересня 2019р.

Літо вже закінчується, а це означає, що скоро перша неділя вересня. Традиційно в цей день святкуємо День села. Цього року це буде 630 річниця від першої згадки про с. Сокирниця.

Запальні танці, веселі пісні, море позитиву, радості та гомінкого, дитячого сміху – саме так ми відзначили  День села минулого року:

Кожне місто чи село  має свою давню історію, традиції та звичаї. В нас на святі як завжди пригощають найсмачнішим закарпатським бограчем, якісним та корисним домашнім вином.

На святі працювали дитячі атракціони: гірки, батути, продавали кульки та солодку вату.

Для любителів фото на пам'ять цікава фотозона.

І звичайно яке ж свято без розіграшу лотереї. Усі, хто отримав щасливий номерок, із задоволенням підходив до сцени й отримував свій подарунок.

Тривало святкування до пізнього вечора. Урочисту частину свята продовжила запальна дискотека під живу музику. Жителі говорять, що такі торжества необхідні, оскільки вони дають можливість не лише приємно відпочити, а й поспілкуватися, вирішити спільно певні питання, аби покращити життя свого населеного пункту.

Свято вдалось на славу!!!

Шановні жителі села та гості !

Запрошуємо Вас на святкування дня села Сокирниця ,

яке відбудеться 1 вересня 2019 року.